Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Звітна прес-конференція благодійного марафону "Разом за життя"

Звіти 20-12-2013, 16:06
10 грудня відбулася звітна конференція благодійного марафону «Разом за життя». Благодійний марафон стартував ще 1 лютого 2012 року за ініціативи керівництва та студентства Житомирського державного агроекологічного університету та благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» та за сприяння керівництва області.

Звітна прес-конференція благодійного марафону "Разом за життя"


Благодійний фонд та молодь об’єдналися та доклали всіх зусиль заради єдиної мети – зібрати максимум коштів для відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні. За час проведення благодійного марафону відбулося безліч ярмарків, аукціонів та були організовані місця для збору пожертвувань від жителів Житомирщини. Закінчився благодійний марафон гучним концертом у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги за участі зірок української естради.

Спільними зусиллями було зібрано на лікування онкохворих діток 278 546 гривень 12 коп. Майже всі кошти пішли на придбання ліків та проведення лікування дітей, родини яких не мали фінансової змоги боротися із недугою самостійно. Результатом стало 12 врятованих життів дітей, які ще вчора були тяжкохворими, а сьогодні вийшли на стежку повного одужання. І хоча вони ще потребують підтримуючих їхнє здоров’я препаратів – головна небезпека вже позаду. Ці діти, їхні батьки, лікарі, керівники області та всі учасники та організатори благодійного фонду «Разом за життя» дякують усім небайдужим людям за свій вклад у добру справу.

Щороку маленькі жителі Житомирщини, які мають діагноз рак, потребують 3 мільйони гривень тільки на ліки. Обласна влада доклала всіх зусиль, щоб по максимуму забезпечити наших маленьких земляків коштами для придбання цих препаратів. Але, на жаль, і цих коштів виявляється недостатньо для повної перемоги над хворобою, адже крім дорогих ліків багатьом дітям потрібні операції. Вартість таких операцій часто вимірюється десятками та сотнями тисяч гривень. Більшість таких операцій необхідно робити за кордоном, а там навіть обстеження коштує дуже дорого. Тому керівництво області висловлює щиру подяку за участь кожного небайдужого громадянина у благодійній акції.

Організатори марафону висловили щиру подяку усім, хто долучився до благодійної акції та нагородили їх грамотами за допомогу у добрій справі. Нагороджено грамотою було також і голову обласної державної адміністрації Сергія Рижука за допомогу в організації та проведенні II-го благодійного марафону «Разом за життя», завдяки якому було зібрано 278 546 грн. 12 коп. на одержання допомоги відділенню онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні.

Комментарии к «Звітна прес-конференція благодійного марафону "Разом за життя"»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"