Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Благодійна акція по збору канцтоварів "До школи піде кожен!"

Проекти 20-08-2014, 10:06
Мета акції: зібрати необхідні для онкохворих дітей-школярів канцтовари, безпосередньо в місцях їх продажу.

Благодійна акція по збору канцтоварів "До школи піде кожен!"
Шановні друзі!

На сьогоднішній день 20 діток, хворих на рак, проходять лікування в Житомирській ОДЛ, у відділенні онкогематології. Більшість з них з простих сімей з невеликим фінансовим статком. В багатьох родинах, де є онкохвора дитина, виховуються і інші діти, які відвідують школу.
Родина, яка бореться за одужання своєї дитини не має можливості виділити достатньо коштів, щоб зібрати до школи діток, які залишилися вдома. Також серед таких родин є і малозабезпечені багатодітні сім’ї, та сім’ї біженців з Донецька та Луганська. Дехто з діток, подолавши рак, в цьому році іде до школи. Саме тому ми просимо Вас взяти участь в акції «До школи піде кожен!»

Хід акції: Розташувати в торгівельних приміщеннях бокси для збору благодійних пожертв у вигляді канцтоварів, розмістивши на них гасла «допоможи зібрати онкохвору дитину до школи!» Також на полицях з товаром розмістити прохання до покупців, в якому закликати їх, щоб вони, збираючи своїх діток до школи, попіклувалися про тих, в кого немає такої можливості. Та пояснити, що купуючи канцтовари для своєї дитини, можна придбати та залишити в благодійному боксі щось необхідне для навчання онкохворої та малозабезпеченої дитини.
Партнерами акції стали магазини: "Віват, канцелярія!", "Канцелярський експрес","Піраміда", "Мегакнига" (Зелена палатка за Телецентром).
Сюжет про акцію: Житомирська ОДТРК:

Комментарии к «Благодійна акція по збору канцтоварів "До школи піде кожен!"»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"