Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Рекорд Доброти у Житомирі

Події 20-04-2016, 10:43
14 квітня 2016 року в Житомирі на Майдані Соборному відбулася благодійна акція «Рекорд Доброти». Організатори акції - ЖДМГО «Все робимо самі» та БО "Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» за підтримки Житомирської міської ради.

Рекорд Доброти у Житомирі
Метою акції було зібрати кошти на лікування онкохворих дітей Житомира та області та оздоровлення дітей з особливими потребами шляхом залучення якнайбільшої кількості осіб, які пожертвували від 20 грн. для встановлення рекорду України у сфері благодійності.

За підрахунками організаторів, участь в заході взяли 27 465 осіб, активними учасниками «Рекорду доброти» стали місцеві школярі та студенти, молодь, громадські активісти, волонтери, колективи підприємств та установ.
Протягом 6 годин на сцені відбувався благодійний концерт за участю художніх колективів міста Житомира та артистів України, а в скриньки, розташовані по периметру Соборного майдану було зібрано більше 228 тисяч гривень благодійних пожертв. Після закінчення акції скрині були інкасовані державним банком та перераховані у рівних частинах (по 114065,70 грн.) на дві організації: ГО «Все робимо самі» та БО «Разом до життя», які будуть використовувати ці гроші за призначенням. Звіти про використання коштів будуть розіслані підприємствам міста, навчальним закладам, державним установам і тд. Також відбудеться ряд передач на телебаченні за участю дітей, яким ці організації допомогли в лікуванні.

Рекорд Доброти у Житомирі

Комментарии к «Рекорд Доброти у Житомирі»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"