Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Благодійний арт-проект "Оскар і Рожева Пані"

Події 1-11-2016, 19:05
29 жовтня 2016 року на сцені Житомирського академічного українського музично-драматичногог театру Івана Кочерги з виставою «Оскар та Рожева Пані» показали виставу Івано-Франківський театру про останні дні життя 10-річного хлопчика, який помирає від раку. В головній ролі вистави - відома сучасна українська акторка театру — Ірма Вітовська.

Благодійний арт-проект "Оскар і Рожева Пані"

Тема смерті, особливо дитячої, надзвичайно дражлива. Про таке не прийнято говорити, а тим паче показувати на великій сцені. Занадто боляче, занадто легко скотитися у сентименталізм чи декаданс, перетнути межу і поранити чужу зболену душу.
У виставі органічно сплелися жорстока реальність і невідворотність людського буття, оптимістична музика «Океану Ельзи» і стилізована під дитячі малюнки анімація, тема віри і втрачених можливостей, людського всепоглинаючого цинізму і такого ж всепоглинаючого милосердя.
Актори театру наголошують, що «Оскар і Рожева Пані» – це арт-проект, який в основі має волонтерську та суспільно-просвітницьку мету. Під час спектаклю було зібрано кошти на потреби житомирських онкохворих дітей у сумі 26 559 гривень. Дякуємо всім, хто долучився до проекту, мета якого – привернути увагу суспільства до проблем паліативної та хоспісної допомоги.

Благодійний арт-проект "Оскар і Рожева Пані"

Комментарии к «Благодійний арт-проект "Оскар і Рожева Пані"»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"