Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Найкращі житомирські благодійники отримали «Янголів Добра»

Події 3-03-2015, 10:09
Справжнє свято добра відбулося в Житомирі в останній зимовий день, 28 лютого. У Міському палаці культури нагороджували лауреатів та переможців конкурсу «Благодійна Житомирщина – 2014» – регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна». Організатором регіонального етапу виступила Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі».
Найкращі житомирські благодійники отримали «Янголів Добра»
Регіональний конкурс «Благодійна Житомирщина» стартував наприкінці листопада 2014 року. Загалом на конкурс надійшла 31 заявка від благодійних, громадських та волонтерських організацій, установ, бізнес-структур та фізичних осіб з обласного центру і районів. Усі лауреати отримали пам’ятні дипломи та книгу краєзнавця Георгія Мокрицького, а володарі перших місць – бурштинових «Янголів Добра».
«Організовуючи цей конкурс, ми ставили собі за мету показати, наскільки широкою і різноманітною є доброчинна робота на Житомирщині, – каже голова регіонального оргкомітету, голова правління організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський. – Це було нелегко, адже багато хто з благодійників не хоче або соромиться розповідати про свою діяльність. Успішний конкурс має показати їм, що про добрі справи треба розповідати, що суспільство має дякувати тим, хто йому допомагає».
Житомирські доброчинці подали заявки у 10 номінацій. Переможцями і лауреатами конкурсу «Благодійна Житомирщина – 2014» стали:
Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація)

І місце – Житомирський обласний благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину»
І місце – Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»
ІІ місце – Житомирський обласний благодійний фонд «Людяність»

Переможців вітали і нагороджували директор з розвитку та комунікацій Асоціації благодійників України Катерина Соболева-Зоркіна, голова Наглядової ради конкурсу «Благодійна Житомирщина», відома оперна співачка Олена Гребенюк, заслужена артистка України Оксана Стебельська, депутат Житомирської міської ради Валерій Онопрієнко, відомий житомирський бізнесмен-благодійник Сурен Геворгян, головний редактор газети «Освіта України» Максим Короденко, голова Наглядової ради організації «Все робимо самі» Анатолій Шекель.

«Робота, яку продемонстрували доброчинці Житомирщини, – це благодійність найвищого рівня, – сказала Катерина Соболева-Зоркіна. – Серед усіх областей Житомирщина посідає перше місце за кількістю поданих заявок. Нагадую, що усі учасники Житомирського регіонального етапу також беруть участь у національному конкурсі, і бажаю їм перемог».

(За матеріалами сайту http://vboabu.org.ua)

Комментарии к «Найкращі житомирські благодійники отримали «Янголів Добра»»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"