Благодійна організація «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя»

Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі

Події 23-02-2012, 12:20

Валерій Харчишин, Євгенія Власова, Олександр Воєвуцький, Василь Бондарчук та гурт «СКАЙ» зібралися на одній житомирській сцені, аби показати, що зірки можуть бути ближчими і об’єднуватися навколо однієї хорошої справи – допомоги онкохворим дітям.
Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі


Уже в черговий раз в Житомирі з лютого стартував благодійний марафон, в рамках якого по навчальних закладах та установах міста волонтери збирали кошти на лікування онкохворих дітей, які перебувають на обліку в онкогематологічному відділенні.
Концерт за участю цих зірок, що пройшов в драмтеатрі 20 лютого, фактично був підсумком марафону, який триватиме ще п’ять днів. Вже зібрано 242 тисяч гривень. Звичайно, значну суму від цього отримали за рахунок продажу благодійних квитків на концерт (70-300 гривень), проте, очевидно, немало житомирян переказали власні кошти на банківський рахунок проекту «Разом до життя».
Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі


На прес-конференції усі артисти засвідчили, що погодилися виступати безкоштовно.
Валерій Харчишин розповів, що як ніхто інший знає, скільки коштує лікування онкохворого, адже у нього хворий брат. Бондарчук та Воєвуцький виступали на минулорічному марафоні і вже знали, що усі зібрані кошти організатори точно розподілять за призначенням. Єдина у чоловічому колективі - співачка Євгенія Власова, яка теж колись сама пережила страшну недугу, майже про це не згадувала, але дякувала Богу, що має талант, який може поділитися, щоб допомогти дітям.
Першим на сцену вийшов Валерій Харчишин разом з гітаристом та виконав три пісні, а потім змушений був виїхати в Київ на інший концерт. Ще три пісні виконали Воєвуцький та Власова. До речі, співачка розплакалася прямо на сцені, але потім почала багато жартувати і заспівала прем’єрну пісню.
Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі
Найбільше хвилювався під час виступу соліст «СКАЙ» Олег Собчук, навіть збивався і розпочинав пісню спочатку. Проте, зал його підтримував найбільше, подеколи співав замість нього, а потім викрикували з місць назву наступної пісні, яку хотіли б почути. Цей гурт та Василь Бондарчук виконали аж п’ять пісень, так що складалося враження, ніби відіграли повноцінний концерт. Власова з цього приводу зі сцени пожартувала, що готова говорити стільки, скільки Василь співав, а от співати - ні, бо якраз мала проблеми зі зв’язками.
До речі усі співали наживо, а солісти Харчишин та Собчук співали під акустику. Поки тривав підрахунок коштів, артисти виконали ще квартетом пісню про посмішку. Ведучим вечора був в минулому житомирянин, як і Воєвуцький та Харчишин, телеведучий Юрій Кот. Хореографічні постановки деяких номерів підготував житомирський танцювальний колектив "Тур де Форс".
Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі


Паралельно із виступами артистів демонстрували ролики з Житомирської дитячої обласної лікарні, де онкохворі діти чекають на лікування. Пацієнти дякували зіркам за допомогу і підписували подяки, які їм передавали на сцені.

Комментарии к «Власова, Бондарчук, "СКАЙ" співали наживо заради життя онкохворих дітей в Житомирі»:

Реквізити рахунків для фінансової
допомоги дітям

БО "Фонд допомоги онкохворим дітям "Разом до життя"
р/р 26004060270788
Житомирське РУ ПАТ КБ "Приватбанк"
МФО 311744
Код отримувача 37446179
Всі рахунки і реквізити дивіться у розділі "Про фонд"